“Це буде катастрофа для усього Православного світу!” Гундяєв сказився у зв’язку з можливим наданням автокефалії Київського патріархату в Україні

Предстоятель Російської православної церкви Кирило відзначився новою огидною заявою, згідно з якою 1030-річчя Хрещення Русі церква зустрічає «в атмосфері нових випробувань», передає Царь град ТВ.

До того ж, Кирило заявив, що автокефалія Української церкви є справжнісінькою катастрофою православного світу.

На думку російського патріарха, в зв’язку зі сформованою ситуацією з наданням автокефалії Київського патріархату в Україні тиснуть на віруючих православної деномінації. Кирило додав, що для Москви Київ – це «дуже важливий місто».

У той же час, кажучи про владу України, Кирило завуальовано відніс їх до «чужі православ’ю сили», які намагаються зруйнувати єдність РПЦ. Російський патріарх також поскаржився на захоплення храмів РПЦ МП в Україні та загрозу втрати контролю над Києво-Печерської, Почаївської та Успенської лаврами.

Це, за його словами, стане великим ударом для РПЦ. Кирило запевнив, що російська православна церква ніколи не відмовиться від зв’язку з Україною і Києвом.

Рекомендуємо до перегляду: “Монах” РПЦ шокував соїм інтерв’ю.