Янукович збирається в Україну, – адвокат президента-втікача

Віталій Сердюк – адвокат колишнього президента України Віктора Януковича, який із 2014 року перебуває на території Росії, заявив про бажання свого клієнта повернутися в Україну.

Про це йдеться в статті Наталії Лебідь для сайту «24».

17 січня 2018 року адвокат Януковича Віталій Сердюк повідомив, що його підзахисний збирається повернутися в Україну. З цією заявою юрист «легітимного» виступив перед журналістами під час перерви в Оболонському райсуді, де розглядалася справа про державну зраду Януковича.

«Безумовно, він (Янукович – «24») збирається повернутися в Україну. Перебування на території РФ є тимчасовим вимушеним заходом для нього», – сказав Сердюк. За його інформацією, Янукович отримав документи про надання тимчасового притулку на території Російської Федерації «у зв’язку з тим, що в Україні його переслідують з політичних мотивів».

Між тим про гіпотетичне повернення Януковича українці чують вже не вперше. Сам президент-утікач заявив про це на одній зі своїх перших прес-конференцій в Ростові-на-Дону ще в 2014 році. Тому ця тема стала своєрідним рефреном, котра супроводжує кожну звістку про президента-втікача.

«У нього є намір повернутися в Україну, і для цього будуть зроблені правові кроки», – заявляв у 2016-му все той таки Віталій Сердюк. І додавав: «Янукович з себе повноваження президента не складав і від керівництва країною не самоусувався».

Наступного разу з аналогічними меседжами Сердюк виступив в липні 2017-го.

Його (Януковича – «24») проживання на території Російської Федерації є тимчасовим, і, я вважаю, нарешті закінчиться,
– сказав Сердюк.

Захисник екс-президента не пояснив, в який спосіб може бути реалізоване повернення Віктора Януковича, щодо якого в Україні порушено кримінальну справу про державну зраду.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *