На Прикарпатті знову обвалився міст

22 вересня, у селі Довге-Калуське Івано-Франківської області обвалився міст. Обвалений міст був шляхом до райцентру.

Справжній містопад почався на прикарпатті влітку цього року. Спершу не витримала дерев’яна переправа в селі Мислеві. Обвалилася після сильних дощів саме в той момент, коли по ній ішли люди. Обійшлося на щастя без жертв, але тепер тут величезна діра і переходити треба уважно.

А ось і ще один міст. Дощі підмили опори і він обвалився просто під вантажівкою.

“Їхала машина гружена. Вона проїхала і зараз міст обвалився. Моя подружка каже, що на щастя її син якраз перед тим проїхав. Щастя велике, що там ніхто не постраждав”,- розповідає мешканка Довгого-Калуського Віра.

Цей обвалений міст був найкоротшим шляхом до райцентру – міста Калуша. Тепер люди змушені користуватися об’їзними дорогами через два сусідні села. Це майже 10 км тотального бездоріжжя.

Нині в області щонайменше 11 мостів в аварійному стані і кожен потребує невідкладного ремонту.

Чиновники проситимуть облраду виділити додаткові шість мільйонів на ремонт мостів. Та цього вистачить, аби тільки ліквідувати аварійний стан сполучень. Про капітальні ремонти взагалі не йдеться.

“Це захмарна сума. Вона перевищує навіть дорожній фонд, який нам дають на цілий рік”, – каже директор департаменту капітального будівництва ОДА Володимир Рачкевич

 


джерело