«Не дивуйтеся, коли вас виноситимуть на вилах. Вішатимуть і рубатимуть голови». Скрипін заявив, що українські політики «просрали» шанс на реформи

В українському суспільстві через відсутність реальних змін у країні зростає невдоволення, яке може вилитися у протести й насильство проти чиновників і депутатів. Про це журналіст Роман Скрипін 14 липня написав у Facebook. На таке припущення телеведучого наштовхнули протести власників автомобілів з іноземною реєстрацією біля Верховної Ради, під час яких між мітингувальниками і парламентаріями сталося кілька сутичок. «Насувається гнів. Праведний, справедливий та одночасно несправдливий і хаотичний. Ви, переможці Революції гідності, ви все просрали нах…й. Ви. Не я. У вас був не шанс, а гіпершанс. Чотири роки – це дуже багато. Це не «лише чотири роки», а «аж чотири роки»!

Ви нічого не зробили. Ви не змінили країну відповідно до запитів Майдану», – пояснив Скрипін. Він заявив, що нова українська влада продовжила «зневажати людей» і порівняв її дії з агресивною політикою президента РФ Владимира Путіна. «Ви нічого геть зовсім не зробили, аби людина в цій країні розправила плечі/крила. Ви не відкрили шлюзи можливостей. І тепер волаєте про реванш! Реванш – це ви. Уся ця «більшість» у Раді, якої немає. Усі ви, разом з «Опоблоком», якого немає як «опо». Це просто блок. Ви одне ціле. У вас спільні поняття і схематоз із вирішення питань. Ви – колективний внутрішній Путін», – додав журналіст. Він назвав українських політиків «внутрішніми окупантами, які водять за ніс цілу країну у сподіваннях».

«Не дивуйтеся, коли вас усіх гуртом виноситимуть на вилах. Вішатимуть і рубатимуть голови. Ви самі спровокували цей бунт, який наближається. І в цьому нічого хорошого немає. Ви самі про…бали всі шанси. Ви самі втратили відчуття ґрунту під ногами. А межа – вона завжди є. Забувати про неї не просто гріх, а й утилітарно небезпечно», – зазначив Скрипін. За словами телеведучого, він молиться, щоб «не втратити країну». «Мені вас не шкода. А свою країну, а не вашу державу, я хочу мати. Щоб вона у мене була. Затишна, зручна, технологічна, освічена, справедлива», – резюмував він.

джерело