Покинуте немовля знайшли у під’їзді будинку на Сумщині

Двомісячне немовля знайшла під дверима своєї квартири жителька Лебедина. Сталося це в ніч з 8 на 9 березня.

Жителька райцентру почула дитячий плач. Вийшовши з квартири, 39-річна жінка побачила загорнутого в ковдру маленького хлопчика. Вона забрала «знайду» додому, викликала поліцію та «швидку».

За висновками медиків, хлопчик з’явився на світ кілька місяців тому. Нині він у медзакладі, під наглядом фахівців. Лікарі кажуть: малюк досить виснажений і у вкрай занедбаному стані.

Правоохоронці ж розшукують рідних немовляти.

«Працівники поліції склали відповідний акт про знайдення дитинки. Наразі вирішується питання про відкриття кримінального провадження, в рамках якого будуть з’ясовуватися причини та обставини факту залишення дитини у небезпеці», – говорить начальник відділу ювенальної превенції УПД ГУНП області Сергій Тарасенко.

Фото ГУНП у Сумській області

По тривозі підняли спецпідрозділи та особовий склад Лебединського і всіх сусідніх районних відділів та відділень поліції. Правоохоронці обходять квартири і помешкання громадян, особливу увагу приділяють недавнім породіллям. Відпрацьовують усі ймовірні версії: від викрадення дитини до відмови від хлопчика через скрутні життєві обставини.

Фото ГУНП у Сумській області

Працівники поліції закликають усіх небайдужих допомогти у пошуку рідних немовляти. Якщо впізнали малюка чи його одяг – повідомте про це до Лебединського відділення поліції за телефонами (код 05445) 2-00-21 або (066)860-71-42 – чергова частина; чи до найближчого відділку поліції за номером спецлінії «102».

Якщо у когось з ваших знайомих зникла маленька дитина, або ж ви знаєте молоду жінку, що була вагітна, але після явних пологів не має немовляти, теж просять телефонувати до поліції. Анонімність та конфіденційність гарантують.

 

джерело