Путін буквально сприйняв слова про те, що з Україною Росія знову стане імперією, – DW

Президенту Росії Володимиру Путіну досі не дає спокою бачення євразійської світової держави.

Про це йдеться у статті DW.

На думку авторів матеріалу, глава Кремля буквально сприйняв слова американського політолога і державного діяча Збігнєва Бжезинського про те, що з Україною Росія знову стане імперією. Путін продовжує дивиться на руїни минулого і намагається заново скласти окремі частини.

Для Путіна історія Росії ще не закінчилася, перед ним маячить чарівне бачення євразійської світової держави. Він не приховує, що для нього Росія скрізь там, де є росіяни. Захід мав би знати, що під цим ховається,
– йдеться у статті.

Росія ніяк не може знайти свого майбутнього у Європі після закінчення «холодної війни». І Захід також, замість того, щоб шукати новий баланс сил, почав наближатися до кордонів Росії.

«З погляду міжнародного права, це не було заборонено, однак, з політичного погляду, такий крок був ризикованим. У той час Збігнєв Бжезінський, часто цитований американський радник з питань безпеки, писав, що з Україною Росія знову стане імперією, але без України – ні. Тим, хто зрозумів неоднозначність цієї ситуації, був Володимир Путін. Але Захід, насамперед ЄС, не дослухався до цього застереження», – пишуть автори матеріалу.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *